TESLİMAT VE SİPARİŞ KOŞULLARI

1. Teslimat:

Teslimatlar yalnızca siparişte belirtilen biçimde, belirtilen adrese ve ödemeyi yapan kişiye/üyeye/müşteriye yapılır. Fatura ödemeyi yapan kişi adına düzenlenir. Teslimatın doğru ve zamanında yapılabilmesi müşterinin vermiş olduğu adresin doğruluğuna ve açıklığına bağlıdır. Adresin doğru verilmesinden müşteri/üye sorumludur.

2. Teslimat Süresi/Hizmet Başlangıç Zamanı:

Hivda Karakoç Mimarlık İnşaat San. ve Tic. A.Ş. , ödeme işlemi tamamlandıktan ve ilgili miktar Hivda Karakoç Mimarlık İnşaat San. ve Tic. A.Ş. hesabına geçtikten sonra siparişinizi Hizmet Sağlayıcı/Üretici firmaya iletecek ve Hizmet Sağlayıcı/Üretici firma tarafından ödeme konusu hizmet verilmeye başlanacaktır. Teslimata/hizmete siparişin onaylanmasına/işleme alınmasına/aktifleştirilmesine ve ödemenin yapılmasına müteakip derhal başlanacaktır. Teslimat şekline ya da ürününün niteliğine göre farklı teslim süreleri onaylanan siparişte yazılı koşullara tabidir. Hafta sonu yapılan/onaylanan siparişler sisteme bir sonraki haftanın ilk günü yapılmış gibi kaydedilir. Sipariş verdiğiniz ürünler 1-15 iş günü içerisinde kargoya verilir. Ürünler yaklaşık bir hafta içinde elinize ulaşmaktadır. Kargo ücreti alıcıya aittir.

3. Stok Durumu:

Siparişin onaylanmasından sonra tedarikçi/servis/erişim sağlayan firmalardan kaynaklanan sorunları nedeniyle olası gecikmeler müşteriye vermiş olduğu iletişim bilgileri yoluyla iletilir. Siparişin verilmesi sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmemesinden ya da meydana gelecek değişiklikler nedeniyle müşteriye ulaşılamamış olmasından www. hivdakarakoc.com sorumlu tutulamaz.

4. Kargo:

Yurt içinde YURTİÇİ KARGO kargo ile yurt dışında ise DHL kargo ile çalışmaktayız.

 

Hivda Karakoç Mimarlık İnşaat San. ve Tic. A.Ş. 

Adres:  Ahmet Yesevi Mah. Hürriyet Cad. NO:25 D Balat / Nilüfer / Bursa 

Telefon: 0224 244 90 85

E-Posta: [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN