HAKKIMIZDA

Hivda Karakoç, Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2016 yılında, Istitu Marangoni okulunda İç Mimarlık bölümünden ise 2017 yılında mezun oldu.

Hivda Karakoç Mimarlık, 2017 yılında kurulmuş olup, tüm mimari, iç mimari, mobilya ve aksesuar tasarım servislerini içeren kapsamlı bir servis kataloğu sunar.

Yurtdışında yapmış olduğu kapsamlı profesyonel ve kişisel gezileri, çeşitli sertifika programları neticesinde sanat ve estetik bilim anlayışını geliştirdi.

Özel mobilya tasarımları, modern ve lüks yaşamın getirdiği kalite ve konforu içinde barındıran mekanlar yaratma konusunda uzmanlaşmıştır.

Şirketin müşteri kitlesi dünya genelindedir. Hivda Karakoç Mimarlık, konut ve ticari projelerini, lüks ve özel bir dokunuş arayan kişiler ve firmaların ihtiyaçlarına göre tasarlar.

Hivda Karakoç olarak kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle internet sitemize çok önem veriyoruz. Hivda Karakoç devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.
Mutlu Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Hivda Karakoç e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. İnternet sitemiz hivdakarakoc.com, Kaliteli Ürün kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla yola çıkmıştır. Her zaman müşteri memnuniyeti, güveni ve beğenisini hedef alarak siz değerli müşterilerimize hizmetimizi sunmaya devam edeceğiz.

Kolay İade ve Değişim

Hivda Karakoç, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına iade ve değişim garantisi sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen iptal ve iade koşulları sayfamıza göz atın.

Çalışma Prensibimiz

Çalışma arkadaşlarımızla dostluk saygı ve sevginin egemen olduğu bir yapı içerisinde yürüdüğümüz bu yolda, siz değerli müşterilerimize her zaman en iyinin ulaşması için çıtamız daima yüksek tutuluyor. Bu bağlamda, heyecanlı ve dinamik yapımızla her gün biraz daha gelişiyor sizlerin memnuniyeti için gereken adımları önceden atmaya çalışıyoruz.

Geçmişten gelen tüm tecrübelerimizi, Hivda Karakoç kalitesiyle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yenileyerek her daim geleceğe hazırlanıyoruz. Çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdayız. Hivda Karakoç olarak işbirliğimizin güven ve kalitesinin, müşteri memnuniyeti olarak geri döneneceğini bilerek Biz ‘’Tekstil ve Tasarımında Öncü’’ olarak sektördeki diğer dostlarımıza da iyi örnek olma ilkesiyle Devam ediyoruz..

Güvenli alışveriş

Sitemiz hivdakarakoc.com veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. hivdakarakoc.com 'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir.

hivdakarakoc.com’da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat,Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN